.....

Tipik Masonlar

This image for Image Layouts addon

Soyunda Ne Çok Mason İşbirlikçi var!
Nasuh Mahruki

Ahlaki çıkmazı ve düşünsel yetersizliği...

Nasuh Mahruki 'nin  etnik kökeni beni hiç ilgilendirmiyor. Atatürk'ün "Ne mutlu Türküm diyene" sözü doğrultusunda, Anayasamızda yazılı olduğu gibi, Türk Vatandaşı olan herkes benim için Türk'tür.

Türk vatandaşlarının farklı etnik ve dini kimlikleri olabilir, bu da Türkiye'nin zenginliğidir.

Ancak Nasuh Mahruki, kendisine yöneltilen ifadelerin hepsini rezilce buluyor. Bunlar, Yahudi, Ermeni, Adnan Oktarcı, Mason, Perinçekçi vd.

Bunlardan bazıları gerçekten rezilce. Adnan Oktarcı olmak bence de rezilce bir durum. Olmadığı halde birisine Adnan Oktarcı demek ağır hakarettir ve haksızdır.

Oysa bir kişi Ermeni olabilir, Yahudi olabilir, Sabteyacı olabilir; Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığını ve bölünmez bütünlüğünü savunuyorsa, vatanseverse, namuslu ise, onurlu ise, Türk olmak kadar doğal ve saygındır. Nasuh Mahruki için öyle değil ama... "Ermenisin" demek, "Yahudisin" demek onun için "rezilce bir iftira". Nasuh Nahruki bu kadar sığ ve Türk dışındaki etnik kökenleri küçük gören, aşağılayan bir düşünce sistemini ve düzeyinde.

Mason olmak meselesine gelince.

Devamı...
This image for Image Layouts addon

Siyonistlerin yaptığı Soykırımı Savunan, Sövücü ÖMBL üst yöneticisi mason
CEM İşmen

Devamı...
This image for Image Layouts addon

Küfürbaz bir Üstadı Muhterem Mason
Nihat İnal

Devamı...
This image for Image Layouts addon

Güven Kadarlı
Bir Kadın Düşmanı 33° ve Muhterem Mason

"Özeti şu: Deneyenler diyorlar ki, “Kadın elinin değdiği yer iflâh olmaz (bu konuda tabi)." (...)

"Bizi Allah korumuş,” oluyor. Hemşireli faaliyetler konusunu toparlarsak, Ak Celse dışında onları aramıza katarak esas işimizi sulandırmayalım, fikrî çalışmalarımızı zayıflatmayalım."

Okumak için tıklayınız...